Odkurzacze biurowe hotelowe

Strona główna » Odkurzacze » Odkurzacze biurowe hotelowe
­

Odkurzacze biurowe hotelowe

Odkurzacze biurowe hotelowe IPC SOTECO to odkurzacze wykonane według najwyższych standardów jakościowych i dostosowane do potrzeb użytkowników.

FOX to przenośny odkurzacz biurowy. Wysoka moc i ergonomia pracy w trudno dostępnych miejscach to atuty tego modelu. Akcesoria standardowe w zestawie. Obudowa wykonana z tworzywa, zbiornik o pojemności 6 litrów. Moc 1200 W. Podciśnienie wytwarzane przez ten mały odkurzacz wynosi aż 1940 mm H2O, natomiast przepływ powietrza to 108 m3/h. Waga to tylko 4 kilogramy.

LP 1/12 to odkurzacz biurowy z najpopularniejszą pojemnością zbiornika 12 litrów. Dostępny w dwóch klasach energetycznych. Zaprojektowany tak, by bezpiecznie oraz efektywnie odkurzać także schody. Akcesoria standardowe w zestawie. Moc 750 W lub 900 W w zależności od klasy energetycznej.

LP 1/16 ECO to odkurzacz biurowo-hotelowy. Bardzo dobre parametry techniczne oraz duży zbiornik zanieczyszczeń. Akcesoria standardowe w zestawie. Moc 900 W. Podciśnienie 2260 mm H2O i przepływ powietrza 158 m3/h. Obudowa zbiornika wykonana z tworzywa o pojemności 16 litrów.

Skontaktuj się aby otrzymać najlepsze rozwiązanie i ofertę.

Kontakt:   mailto:info@dawo.com.pl,      mailto:w.koguc@dawo.com.pl,

Poniżej do pobrania Katalog Odkurzaczy Biurowych IPC SOTECO

Pobierz dokument

Nie znaleziono produktów które pasują do Twoich wyborów.