Myjki ciśnieniowe

Strona główna » Myjki ciśnieniowe
­

Myjki ciśnieniowe IPC PORTOTECNICA

Myjki ciśnieniowe IPC PORTOTECNICA to niewiarygodna wytrzymałość i innowacyjność rozwiązań technicznych. Wynik ponad 50 lat doświadczenia w budowie urządzeń wysokociśnieniowych IPC Portotecnica. Oferta myjek ciśnieniowych obejmuje urządzenia zimnowodne oraz ciepłowodne z podgrzewem olejowym.

PW-C25P to profesjonalna myjka ciśnieniowa z bardzo cichą, cztero-tłokową, wolnoobrotową pompą korbowodową z ceramicznymi nurnikami. Poręczny zwijacz węża w wyposażeniu standardowym. Pistolet G6000 z ceramicznym zaworem spustowym. Ciśnienie robocze regulowane do 130 bar i przepływ wody do 600 l/h.

PW-C45P to profesjonalna trójfazowa myjka ciśnieniowa. Cztero-tłokowa, wolnoobrotowa pompa korbowodowa z ceramicznymi nurnikami. Wyposażona w elektroniczny system MSC sterujący pracą pompy i zabezpieczający przed ewentualnymi przeciążeniami. Poręczny zwijacz węża w wyposażeniu standardowym oraz pistolet G6000 z ceramicznym zaworem spustowym. Ciśnienie robocze regulowane do 180 bar i przepływ wody do 800 l/h.

PW-H50/4P to profesjonalna, trójfazowa myjka ciśnieniowa z podgrzewaniem wody. Cztero-tłokowa, wolnoobrotowa pompa korbowodowa z ceramicznymi nurnikami. Wyposażona w elektroniczny system MSC sterujący pracą pompy i zabezpieczający przed ewentualnymi przeciążeniami. Możliwość mycia parą. Ciśnienie robocze regulowane do 200 bar i przepływ wody do 1000 l/h.

PW-H90 to przemysłowa myjka ciśnieniowa z podgrzewaniem wody. Cztero-tłokowa, wolnoobrotowa pompa korbowodowa z ceramicznymi nurnikami. Wyposażona w elektroniczny system MSC sterujący pracą pompy i zabezpieczający przed ewentualnymi przeciążeniami. Możliwość mycia parą. Elastyczne łączenie silnika z pompą wydłuża żywotność podzespołów. Zaprojektowana do pracy ciągłej z najbardziej uporczywymi zabrudzeniami. Ciśnienie robocze regulowane do 190 bar i przepływ wody do 1300 l/h.

Skontaktuj się aby otrzymać najlepsze rozwiązanie i ofertę.

Kontakt:   mailto:info@dawo.com.pl,      mailto:w.koguc@dawo.com.pl,

Poniżej do pobrania Katalog Myjek Ciśnieniowych IPC PORTOTECNICA

Pobierz dokument

Myjki ciśnieniowe IPC PORTOTECNICA na co zwracać uwagę przy zakupie / DAWO PW sc Lublin

Nie znaleziono produktów które pasują do Twoich wyborów.