Odkurzacze

Strona główna » Odkurzacze
­

Odkurzacze przemysłowe IPC SOTECO

Odkurzacze przemysłowe IPC SOTECO są zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowania. Urządzenia kompaktowe to produkty łatwe w obsłudze, trwałe i łatwe w manewrowaniu. Sprawia to, że całymi latami doskonale i niezawodnie sprawdzają się w praktyce. Wszystkie produkty posiadają wysokiej jakości filtry, które zapewniają dużą siłę ssącą i skuteczną filtrację.

Jednofazowe odkurzacze przemysłowe są głównie używane do okresowego sprzątania obszarów produkcyjnych lub sprzątania miejsc wysoko położonych i trudno dostępnych. Kompaktowe i wszechstronne, łatwe w przemieszczaniu. Wybór obejmuje urządzenia do czyszczenia wyłączenie suchych odpadów lub modele do zastosowań na mokro i na sucho.

Odkurzacze przemysłowe IPC SOTECO

Trójfazowe odkurzacze przemysłowe są przeznaczone do ciągłego zastosowania. Są one idealnym rozwiązaniem do zintegrowania z urządzeniami przetwórczymi, do zastosowań stacjonarnych i w przypadku ogólnie trudnych warunków roboczych. Mogą być wyposażone w silniki bocznokanałowe, które zapewniają wysoką moc ssącą oraz obniżony przepływ powietrza lub w silniki, które uwalniają wyższy przepływ powietrza i zmniejszają moc ssącą. Można wybierać pomiędzy modelami do odzyskiwania wyłącznie suchych materiałów i modelami do zastosowań na mokro i na sucho.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Skontaktuj się aby otrzymać najlepsze rozwiązanie i ofertę.

Kontakt:   mailto:info@dawo.com.pl,      mailto:w.koguc@dawo.com.pl,

Poniżej do pobrania Katalog Odkurzaczy IPC SOTECO

Pobierz dokument

Archiwa Odkurzacze - IPC