Szorowarki automatyczne GANSOW

Strona główna » Szorowarki automatyczne GANSOW
­

Szorowarki automatyczne GANSOW.

Szorowarki automatyczne GANSOW zostały starannie zaprojektowane z myślą o zwiększeniu wydajności i obniżeniu całkowitych kosztów czyszczenia. To seria profesjonalnych maszyny do czyszczenia podłóg różnej wielkości, zarówno małych, średnich jak i dużych,twardych i gładkich, w zasadzie każdego typu. 

Szorowarki automatyczne GANSOW to efektywne wykorzystanie wody i detergentu w połączeniu z łatwością obsługi  sprawiają, że doskonale spełnią oczekiwania użytkowników. Doskonale myją płytki, gres, lastryko, tarket, PCV,  beton szlifowany, żywice przemysłowe, itp …
Prowadzone automaty szorująco-zbierające są przeznaczone do szybkiego i wydajnego czyszczenia twardych podłóg. Dotrą do każdego zakamarka, zapewniając skuteczne czyszczenie, również pod meblami i półkami. Lekkie i wydajne maszyny o niskim poziomie hałasu, jaki zapewnia napęd bateryjny lub kablem sieciowym. Jest to atrakcyjny wybór dla stacji paliw, sieci fast food, przemysłu motoryzacyjnego itp.
Samojezdne automaty szorująco-zbierające firmy IPC GANSOW pozwalają zmniejszyć nakłady pracy i znacznie zwiększają wydajność sprzątania. Linia produktów obejmuje zarówno maszyny do czyszczenia małych powierzchni komercyjnych, jak i dużych powierzchni przemysłowych.
Automaty szorująco-zbierające firmy IPC GANSOW będą doskonałym wyborem do rozwiązywania problemów w codziennym utrzymywaniu czystości biur i obiektów przemysłowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Skontaktuj się aby otrzymać najlepsze rozwiązanie i ofertę.

Kontakt:   mailto:info@dawo.com.pl,      mailto:w.koguc@dawo.com.pl,

Poniżej do pobrania Katalog Szorowarek IPC GANSOW

Pobierz dokument

O IPC - IPC

Nie znaleziono produktów które pasują do Twoich wyborów.